BÜSTLER

• İstenilen büst ya da büstlerin hangi (tarihi) şahsiyetlere ait olacağı ve hangi mekâna yapılacağına karar verilir.

• Kararlaştırılan mekânın yapısı göz önünde tutularak, kişilerin büstlerdeki temsilinin nasıl bir kompozisyonla yaratılması gerektiğine karar verilir. Bu kompozisyonda büstlerin kaide tasarımları ve ölçüleri netleştirilir. Ayrıca yaş, yüz ifadesi, kıyafet gibi konulara da bu aşamada kesinleşir.
• Bu kararlar doğrultusunda tasarımlar yapılır. Projeler son haline getirilir.
• Atölyede modelleme aşamasına geçilir. Atölyede büst konusunda profesyonelleşmiş heykeltıraş ekibi, büstü yapılacak kişilerin tarihteki yerini ve özgeçmişini araştırır. Bu araştırmanın temel amacı, vurgulanmak istenen konu ile alakalı ifadeyi, benzerliği ve duyguyu en iyi yansıtacak modele ulaşmaktır. Tercihen atölyemizde yüz yüze görüşmede ya da modelin fotoğraflarının sipariş sahibi kişilerle paylaşılması sonucunda varılan kararla modelleme aşaması tamamlanır.
• Sırasıyla; kalıp aşaması, projede karar verilmiş malzeme doğrultusunda döküm aşaması, daha önceden karar verilmiş isim, özgeçmiş veya görülmesi istenen sözlerin yazıldığı kaidelerin üzerine montajı aşamaları tamamlanır.

Anahtar Keliemeler: Türk Büyükleri büstleri yapımı, Türk Büyükleri büstleri yapanlar, Atatürk köşesi yapımı, Atatürk köşesi yapanlar, Türk büyükleri büstleri ve heykeller, fiber büst yapımı, bronz büst yapanlar, Türk büyükleri büstleri ve heykelleri fiyatları, satışı ve siparişlerini bizimle iletişime geçerek kurabilirsiniz. Türk Büyükleri büstleri imalatı, Türk Büyükleri büstleri üretimi, Türk büyükleri heykeli yapanlar, Türk Büyükleri büstleri fiyatları, Türk Büyükleri büstleri satışı siparişi, Türk büyükleri heykeli yapımı.

Fiber, Bronz, Pirinç, Mermer gibi malzemelerle çalıştığımız büstlerde dayanıklılık ve kalıcılık uzun yıllara yayılmaktadır.

 Anatar Kelimeler: Büst yapımında kullanılan malzemeler genellikle ; bronz, pirinç, bakır, fiber, ctp, silikondur.Büst yapım aşamasında öncelikle kilden modelleme yapılır.Atatürk büstü yapımı, Atatürk büstü yapanlar, Atatürk büstü yapan firmalar, Atatürk büstü fiyatları, Türk Büyükleri büstü satışı, Türk Büyükleri büstü İmalatı, Türk Büyükleri büstü üretimi ,büst fiyatları, büst siparişi, bronz büst yapımı, bronz büst yapanlar

 

  Büst siparişlerinizi mail veya whatsapp yoluyla verebilirsiniz.


Atatürk Büstü, Sivil Atatürk Büstü, Askeri Kıyafetli Atatürk Büstü, Filozof Büstü, Kişisel Büst, Ünlü Büstü, Türk Büyükleri büstü gibi pek çok türden Fiber, Polyester, Mermer, Bronz, Pirinç malzeme ile üretim yapılmakta olup, yapım üretim ve siparişleriniz için Whatsapp Üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Etiket : İstanbul bronz büst yapanlarİstanbul büst fiyatlarıİstanbul büst yapımı

İnter Pratik   Tüm Hakları Saklıdır. 2013