HEYKELLER

• Heykel - Anıt heykelin konusuna göre yapılacağı alan, yani mekânın tespiti yapılır.

• Heykellerin konusu, tarihi ve kültürel değeri düşünülerek heykelin kompozisyonu oluşturulur. Bu kompozisyona, vurgulanmak istenen konunun uyandırması istenen his esas alınarak karar verilir.
• Bu karar doğrultusunda, alanında uzman ressam ve heykeltıraşlar proje çizimlerini yapar. Proje çizimleri sipariş sahibi kişilerle paylaşılır ve son halini alır.
• Bu aşamada, atölyedeki profesyonel heykeltıraşlar projeye sadık kalarak modelleme çalışmasına başlar.
• Eserin modelleme aşaması bittikten sonra ortaya çıkan model sipariş sahibi kişilerle paylaşılır. Heykel modelinin başarı ölçütü; plastik değerler, estetik ve istenen duygunun aktarılabilmiş olmasıdır.
• Sıra, heykelin kalıp aşamasındadır ve istenilen malzeme doğrultusunda kalıp işlemi gerçekleştirilip ardından döküm işlemi gerçekleştirilir.
• Heykel/anıt heykelin, önceden hazırlanmış montaj alanında montaj işlemi gerçekleştirilir.
 

  Atatürk heykeli yapımında fiber, bronz, mermer, ahşap, polüüretan gibi farklı malzemeler kullanılabilir. Atatürk heykeli yapan sanatçılar Atatük'ün farklı fotoğraflarından faydalanırlar. Atatürk heykeli yapanlar, Atatük'ün kıyafeti, vücut duruşu, ve özellikle yüz ifadesine dikkat ederler. Sivil Atatürk heykeli veya askeri kıyafetli Atatürk heykeli olarak iki çeşit düşünebiliriz. Fiber Atatürk heykeli yapımı, Fiber Atatürk heykeli yapanlar, Fiber Atatürk heykeli fiyatları, Atatürk heykeli yapımı, Atatürk heykeli imalatı, Atatürk heykeli üretimi hakkında arayarak veya maille bilgi alabilirsiniz. Atatürk heykeli fiyatlarını mail atarak veya arayarak öğrenebilirsiniz. Atatürk heykeli satışı ve siparişi için lütfen iletişime geçiniz.

  At üstünde Atatürk heykeli fiyatlarını Atatürk heykeli yapımında kullanılan malzemeler belirler. Kalpaklı Atatürk, Sivil Atatürk heykeli, at üstünde Atatürk heykeli çelşitlerimiz vadır. Okullar için sivil kıyafetli Atatürk heykeli, kalpaklı Atatürk heykeli ve at üstünde Atatürk heykeli satın almak için lütfen iletişime geçiniz.

 


Silikon, Fiber, Mermer, Anıt, Çeşme, Bahçe, Polyester, ve pek çok farklı heykel yapımı ve üretimi için Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilir sipariş verebilirsiniz.


Etiket : İstanbul heykel yapımıİstanbul heykel yapanlarİstanbul heykel yapan firmalar

İnter Pratik   Tüm Hakları Saklıdır. 2013