ATATÜRK HEYKELLERİ

Atatürk heykeli yapımında fiber, bronz, mermer, ahşap, polüüretan gibi farklı malzemeler kullanılabilir. Atatürk heykeli yapan sanatçılar Atatük'ün farklı fotoğraflarından faydalanırlar. Atatürk heykeli yapanlar, Atatük'ün kıyafeti, vücut duruşu, ve özellikle yüz ifadesine dikkat ederler. Sivil Atatürk heykeli veya askeri kıyafetli Atatürk heykeli olarak iki çeşit düşünebiliriz. Fiber Atatürk heykeli yapımı, Fiber Atatürk heykeli yapanlar, Fiber Atatürk heykeli fiyatları, Atatürk heykeli yapımı, Atatürk heykeli imalatı, Atatürk heykeli üretimi hakkında arayarak veya maille bilgi alabilirsiniz. Atatürk heykeli fiyatlarını mail atarak veya arayarak öğrenebilirsiniz. Atatürk heykeli satışı ve siparişi için lütfen iletişime geçiniz.

  At üstünde Atatürk heykeli fiyatlarını Atatürk heykeli yapımında kullanılan malzemeler belirler. Kalpaklı Atatürk, Sivil Atatürk heykeli, at üstünde Atatürk heykeli çelşitlerimiz vadır. Okullar için sivil kıyafetli Atatürk heykeli, kalpaklı Atatürk heykeli ve at üstünde Atatürk heykeli satın almak için lütfen iletişime geçiniz.


Sivil Atatürk Heykeli, Askeri Kıyafetli Atatürk Heykeli, Anıt Atatürk Heukeli yapımı ve üretimi için sipariş Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pirinç heykel yapan firmalar arasında yer almaktayız. Sipariş ve satınalma için iletişime geçebilirsiniz.

Atatürk büstü yapımı, üretimi, siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiber Atatürk büstü, bronz Atatürk büstü, Pirinç Atatürk büstü, polyester Atatürk büstü atölyemizde üretilerek Türkiyenin her yerine gönderilmektedir. Sivil Atatürk büstü, kalpaklı Atatürk büstü, askeri kıyafetli Atatürk büstü, papyonlu Atatürk büstü olarak faklı görünümlerde üretilmektedir.

Atlı Atatürk Yapımı

Atlı Atatürk fiber heykel yapımı ve üretimi sipariş aşamasından itibaren detaylı fotoğraflardan faydalanılarak çalışılmaktadır. Her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde boya ve koruyucu vernik uygulanmaktadır. Atatürk’ün at üzerinde olduğu fotoğrafların döneme uygun olarak analizi yapılarak benzerliği en üst seviyede olacak biçimde portre fotoğraflarıyla harmanlanarak çalışılmaktadır.

Sivil Atatürk Heykel Yapımı

            Türkiye’de Atatürk Heykeli yapımı birçok farklı heykel atölyesinde sipariş üzerine yapılmaktadır. İç Anadolu, Akdeniz, Ege ve Trakya bölgeleri sıkça Atatürk heykelinin yapıldığı bölgelerdir. Dora Sanat Heykel Atölyesinde Atatürk’ün istenilen döneme göre fotoğraflardan faydalanılarak benzerlik açısından en yakın olacak biçimde profesyonel heykeltıraş kadromuz tarafından çalışılmaktadır. Fiber, Polyester, Pirinç, Bronz, Mermer ve pek çok farklı malzeme ile sipariş üzerine çalışılmaktadır.

Askeri Kıyafetli Atatürk Heykel Yapımı

            Atatürk’ün askeri kıyafetli pek çok farklı fotoğrafından faydalanılarak çalışılmaktadır. Sipariş üzerine heykel yapımı ve üretimi aşamaları titizlikle yürütülmektedir.

Papyonlu Atatürk Büstü

            Atatürk’ün sivil kıyafetli pek çok farklı fotoğrafından faydalanılarak çalışılmaktadır. Satın almak istediğiniz büst yapımına başlandıktan sonra aşamalar müşterilerle günbegün paylaşılmaktadır.

Kalpaklı Atatürk Büstü

            Atatürk’ün kalpaklı olduğu fotoğrafların detaylı analizi yapılarak Fiber malzemeden çalışılan büst, satın almak istediğiniz günden itibaren aşamalar müşteri ile paylaşılmaktadır. Bronz, Mermer, Fiber, Polyester, Pirinç, gibi pek çok farklı malzeme ile üretim yapılmaktadır.

 

 

 


Etiket : Atatürk heykeli siparişiAtatürk heykeli fiyatları

İnter Pratik   Tüm Hakları Saklıdır. 2013